Maxthon nabízí přehrávání v okně/stahování jen na YT

Odeslat odpověď


Odpoveď na tuto otázku je nutná pro rozlišení automatizovaných pokusů o registraci.
Smajlíci
:lol: :-D :mrgreen: :lol: :-) :-O O_o ;-) :neutral: :clap: 8-) :geek: :nerd: :-? :-( :cry: :D: :-x >:-( :-P :oops: >:-) :evil: :roll: :X :eek: 8-O :yes: :no: :no2: :thumbsdown: :thumbsup: :spiteful: O:-) :chinese: :!: :?: :arrow: :idea:

BBCode je zapnutý
[img] je zapnutý
[flash] je vypnutý
[url] je zapnuté
Smajlíci jsou zapnutí

Přehled tématu
   

Rozšířit náhled Přehled tématu: Maxthon nabízí přehrávání v okně/stahování jen na YT

Re: Maxthon nabízí přehrávání v okně/stahování jen na YT

od Vigond » 16. prosinec 2018 11:27

Ahoj,
při poslední aktualizaci na 5.2.6.1000 při hrani hry ve full screenu mi nefunguje priblizovani a oddalovani obrazu za pomoci kolečka myše.
A když jsem se vratil na předchozí verzi, tak je to úplne stejne. Tak jsem skoncíl zpátky na verzi 5.1.6 , kde aspoň funguje to priblizovani ve full screenu

Re: Maxthon nabízí přehrávání v okně/stahování jen na YT

od DarthUrruz » 28. listopad 2018 12:17

Taky mám verzi 5.2.5.4000 a plovoucí panel mám logicky povolený, když na Youtube (a jak jsem zjistil, tak i u jiných videí) se mi zobrazuje. Horší je to s aplikacemi. U některých se mi jednou objeví, jednou ne, ale u toho Pixlru, který zrovna potřebuju nejvíc, vůbec. :/

Re: Maxthon nabízí přehrávání v okně/stahování jen na YT

od OldStanda » 25. listopad 2018 15:38

Vše je o verzi, kterou jsi nezmínil. Při poskakování mezi verzemi (i beta), se dost dějí změny (i k horšímu), kdy se často vrátím zpět, protože to co fungovalo, dělá v novější verzi neplechu, nebo se mi nelíbí nové funkcionality, které jsou v raném stádiu nic moc apod.
Přehrávat v okně se dají nejen flash videa/aplikace, ale i HTML5. Tvůj zmíněný 'Pixlr Editor' ve verzi 5.2.5.4000 (poslední oficiální verze) normálně funguje viz. obrázek. Samozřejmě musí být zaškrtnuto v 'Nastavení/Pokročilé nastavení/Plovoucí videopanel' 'Zobrazovat plovoucí panel u videí'.
.
pixlr.png
pixlr.png (17.73 KiB) Zobrazeno 3701 x

Maxthon nabízí přehrávání v okně/stahování jen na YT

od DarthUrruz » 24. listopad 2018 02:20

Zdravím. Po poslední aktulizaci mi prohlížeč nabízí možnost Přehrát v okně/Stáhnout jen u videí na Youtube (viz screenshot), ačkoliv před poslední aktualizací mi to tuto možnost nabízelo prakticky u většiny flashových videí a her. Rád bych se zeptal, zda je možné tuto funkci opět vrátit do provozu i na jiných webech. (Jako příklad uvádím např. http://pixlr.com/editor - ten jsem měl vždy možnost otevřít v okně, teď to nejde) Díky.
391.jpg