Nový MAxthon, nový Webkit

Fórum prohlížeče Maxthon 3
Odpovědět
Uživatelský avatar
dkas
Kabrňák
Kabrňák
Příspěvky: 61
Registrován: 2. červen 2009 10:51

Nový MAxthon, nový Webkit

Příspěvek 12. leden 2012 11:56

Maxthon Browser 3.3.4.600_Beta

Hlavní změny - nový WebKit 1.1.7.269, lepší správa paměti a dále na odkazu:

http://forum.maxthon.com/redirect.php?t ... to=newpost

Jdu ho vyzkoušet, snad nešlápnu vedle :wink:

Hellboycze
Hibernující křeček
Hibernující křeček
Příspěvky: 27
Registrován: 18. březen 2011 09:13

Re: Nový MAxthon, nový Webkit

Příspěvek 12. leden 2012 20:34

Lepsi sprava pameti - ok
novy webkit - lepsi ale na narocnejsich webech furt problemovy. Otevreno par zalozek, klasika (nejaka ta reklama v tom a tak) a scrolovani se seka, to mi vadi. Celkove mnohem lepsi nez predchozi verze, tak to snad priste bude uz fungovat bezproblemove.

Uživatelský avatar
sioga
Guru
Guru
Příspěvky: 143
Registrován: 7. únor 2008 19:55

Re: Nový MAxthon, nový Webkit

Příspěvek 12. leden 2012 21:48

niceho noveho jsem si zatim nevsiml, jen jsem z globalniho fora vsiml, ze ted uz jde pridavat zalozky o jedno kliknuti min, asi jako v ie9.
mapy ale i s novym jadrem nejdou posouvat nebo co, nevyznam se v tom.

Uživatelský avatar
sioga
Guru
Guru
Příspěvky: 143
Registrován: 7. únor 2008 19:55

Re: Nový MAxthon, nový Webkit

Příspěvek 21. leden 2012 19:23

a radsi uz i novy prohlizec, v posledni bete mi nejak zacinal vsude blbnout a padat.
tak zatim jsem uz zkusil naimprtovat zalozky z maxthonu do comodo dragon,a padu bude snad minimalne, navic od maxthonu ma globalni blokovani reklam pomoc adblock.
Obrázek
ale zatim to bude jen testovaci reseni nez vyjde maxthon ve verzi kdy bude vsechno vyreseno.
nebo taky mozna zas vrati firefox ke zkouseni, az v desitce ci jedenacte budou se synchronizovat i doplnky bez kterych ff neni pro narocnejsi sufare, a pokazde instalovat otravuje, ale snad i zbavi toho synchr. klice ktery jen obtezuje prvni synchronizaci.

Uživatelský avatar
sioga
Guru
Guru
Příspěvky: 143
Registrován: 7. únor 2008 19:55

Re: Nový MAxthon, nový Webkit

Příspěvek 2. únor 2012 16:44

UZ JDOU MAPY.CZ :clap:

Uživatelský avatar
LuCash
Admin
Admin
Příspěvky: 362
Registrován: 28. únor 2011 20:43

Re: Nový MAxthon, nový Webkit

Příspěvek 2. únor 2012 22:25

zvláštní, mně ne ... :cry:

Uživatelský avatar
sioga
Guru
Guru
Příspěvky: 143
Registrován: 7. únor 2008 19:55

Re: Nový MAxthon, nový Webkit

Příspěvek 3. únor 2012 11:31


shark
Bažant
Bažant
Příspěvky: 4
Registrován: 3. září 2008 11:28

Re: Nový MAxthon, nový Webkit

Příspěvek 5. únor 2012 16:25

ach jo...uz se z tech novejch verzi zblaznim. ted v ty novy bete, asi funguje zobrazovani podstatne lip nez v predchozi verzi, zase mi to ale rozhodilo bookmarky...

teda musim rict, ze jak se mi maxthon donedavna libil a ze uz ho pouzivam nekolik let, tak mu davam posledni moznost. jestli se behem 2 verzi nevrati k normalnimu pouzivani, tak s nim koncim... :cry:

fakt uz me nebavi pri kazde nove instalaci neco znova nastavovat, mazat cookes atd atd. kdybych vedel co me ceka, zustal jsem u posledni funkcni verze co jsem mel. jenze uz si nepamatuju ktera to byla a navic nektere spatne veci po instalaci starsi verze zustanou z te posledni... :(

no, tak jsem to zobrazovani prechvalil. stejne problemy...zacinam se pripravovat na prechod ... :|

radorekz

Re: Nový MAxthon, nový Webkit

Příspěvek 6. únor 2012 11:31

Stáhl jsem si verzi 3.3.1000, nainstaloval a nenajede svině a nenajede, po spuštění začne načítat stránky Maxthonu, účet atd. a zcela se zasekne, výkon CPU vyskočí na 50 % a ve službách je spuštěný vždy 4x, nicméně se mi nepodařilo ho sputit, nechápu, ví někdo, co to je?

Uživatelský avatar
LuCash
Admin
Admin
Příspěvky: 362
Registrován: 28. únor 2011 20:43

Re: Nový MAxthon, nový Webkit

Příspěvek 8. únor 2012 00:38

sioga píše:stahl jsi aktualni betu? http://forum.maxthon.com/redirect.php?t ... st#newpost
jo mám 3.3.4.1200-beta a posouvání na mapy.cz minejde nejde

co tu popisuje radorekz a shark s tím třeba zas nemám žádný problém ...

Odpovědět