Vyhledávání a Formuláře

Maxthon 4 pro Windows, Linux a OS X
Odpovědět
Mykci
Bažant
Bažant
Příspěvky: 1
Registrován: 9. duben 2013 08:48

Vyhledávání a Formuláře

Příspěvek 9. duben 2013 09:26

Ahoj,
přecházím na Maxthon z Operu kterou jsem používal už spoustu let ale bohužel s každou novou verzi je to horší a horší a o absenci WebKit ani nemluvím.
No a tak se Maxthon snažím přizpůsobit co nejvíce k prostředí které jsem zvyklí používat - jsem mile překvapen, že nemusím toho až tak moc nastavovat ale je pár věcí které nemohu dohledat

1) Chtěl bych si přidat do vyhledávač nové poskytovatele k vyhledávání a to Zbozi cz, českou Wikipedii a Heureku...bohužel nemohu nikde najít kód pro jejich přidání - Existuje nějaká možnost jak si je přidat?

2) V rychlém přístupu a v pravém rohu mam stejného poskytovatele vyhledávání, mé přání by bylo kdybych mohl mít rozdílné...třeba v rychlém přístupu Seznam a Google na pravé straně - je tato možnost?

3) Je možnost si vytvořit nějaký formulář kde bych si zadal texty které nejvíce používám (Email, telefon, adresu atd.) a pak při vyplňování by mi to našeptávalo tyto věci abych je nemusel celé psát pořád do kola?

4) Existuje nějaký doplněk do postraního panelu který by mě sám upozornil na novou zprávu na Facebooku? Na Gmail jsem přišel... :)

Díky moc za každou nápovědu a za vaší ochotu... :)

Michal.

Uživatelský avatar
dev
Admin
Admin
Příspěvky: 1507
Registrován: 7. červen 2008 14:33

Re: Vyhledávání a Formuláře

Příspěvek 9. duben 2013 21:20

1) Vyhledávače přidáš v Nastavení - Vyhledávač - Přidat (pro Zboží je URL hledání http://www.zbozi.cz/?q=%us )

2) Toto asi bohužel nejde.

3) V Nastavení - Vyplňování formulářů - Identity - Přidat

Odpovědět