Synchronizace

Nejnovější verze prohlížeče Maxthon pro Windows, Mac
Odpovědět
OldStanda
Kabrňák
Kabrňák
Příspěvky: 67
Registrován: 7. srpen 2016 07:18

Synchronizace

Příspěvek 28. září 2017 09:14

Po dlouhé době zafungovala automatická aktualizace (asi měli důvod) na 5.1.2.2000, jenže mi přestala fungovat synchronizace.
Na 4 PC/NB to samé, nepomáhá ani odhlášení + přihlášení (to funguje). Někdy mívají sem tam výpadek, ale tohle je nejspíš od té aktualizace (cca 2-3 dny), což jsem zjistil, díky nepřenášení oblíbených.
mx-sync.png
mx-sync.png (2.46 KiB) Zobrazeno 4862 x

OldStanda
Kabrňák
Kabrňák
Příspěvky: 67
Registrován: 7. srpen 2016 07:18

Re: Synchronizace

Příspěvek 28. září 2017 14:45

Dnešní verze 5.1.2.3000, vyzkoušená na jednom zařízení, kde Synchronizace stále končí vykřičníkem. Sice se mi zdá, že se Oblíbené synchronizovaly, ale ne do poslední verze, protože to z ostatních zařízení nešlo.

Peking
Hibernující křeček
Hibernující křeček
Příspěvky: 20
Registrován: 16. květen 2014 16:46

Re: Synchronizace

Příspěvek 29. září 2017 19:09

Stejný problém, má to řešení ? Dá se dostat do toho uložiště a synchronizovat to ručně? Sakra proč mám pocit, že tahle aktualizce to totálně rozbila. v brzkých dnech čekám 5.1.2.4000

Peking
Hibernující křeček
Hibernující křeček
Příspěvky: 20
Registrován: 16. květen 2014 16:46

Re: Synchronizace

Příspěvek 29. září 2017 20:21

A přehrání na starou verzi nepomůže. Takže R.I.P favorite bookmarks

OldStanda
Kabrňák
Kabrňák
Příspěvky: 67
Registrován: 7. srpen 2016 07:18

Re: Synchronizace

Příspěvek 29. září 2017 20:42

Zatím to nemá řešení, ani na globálním fóru si na to nikdo nestěžuje.
Přihlášení do účtu funguje, synchronizace hesel (passkeeper) taky, oblíbené (maxnote) nefungují, zbytek (nastavení, rozšíření, adresní řádek, rychlý přístup) nemám vysledované.
Tím že vydali během 10 dní 3 aktualizace, tak asi nadělali nové bugy, které hned záplatují. Ty oblíbené mě štvou, dost často si tam přidávám aktuálně důležité stránky, kdy před vypnutím dávám schválně synchronizaci, abych je měl posléze na ostatních PC/NB/telefonu.
Zjistil jsem, že se dá dostat do úložiště (maxnote, paskeeper, uumail) na téhle https://www.uu.me/ adrese, kde to nemám aktualizované. Možná má spuštění tohoto (nevím, jak to běží dlouho) nějaký vliv na synchronizaci.

Edit: Poslední přidanou stránku tam mám z 24.9.2017.

Edit2: Oblíbené se nesynchronizují směrem do úložiště, zkusil jsem ve VBoxu čistou instalaci MX5 a oblíbené se z úložiště synchronizovaly, akorát starší verze, která tam aktuálně je. Klasicky byly zpřeházené (což je pokaždé u nové instalace), přitom to je v úložišti seřazeno správně. Dokonce tam jsou i ikony stránek, což by bylo super, kdyby se automaticky synchronizovaly, protože to doteď nebylo.

OldStanda
Kabrňák
Kabrňák
Příspěvky: 67
Registrován: 7. srpen 2016 07:18

Re: Synchronizace

Příspěvek 30. září 2017 14:42

Synchronizace Oblíbených začala fungovat, doufám že na dlouho ;-)

Peking
Hibernující křeček
Hibernující křeček
Příspěvky: 20
Registrován: 16. květen 2014 16:46

Re: Synchronizace

Příspěvek 30. září 2017 18:14

Jo mě taky, ale nevím jak se jí to povedlo když stále ukazuje vykřičník.

OldStanda
Kabrňák
Kabrňák
Příspěvky: 67
Registrován: 7. srpen 2016 07:18

Re: Synchronizace

Příspěvek 3. říjen 2017 08:37

Někdy sice vyskočí vykřičník, ale oblíbené se synchronizují. Akorát hapruje seřazení nově přidaných stránek (složek), i když si to v PC seřadím, tak se to při synchronizaci přehodí špatně. Zatím to musím přehodit na zmíněné adrese https://www.uu.me/, aby to bylo správně. Tohle webové nastavení asi bude moct za stávající problémy se synchronizací.

noah07
Bažant
Bažant
Příspěvky: 7
Registrován: 8. listopad 2017 11:29

Re: Synchronizace

Příspěvek 4. červenec 2018 17:11

Ráno jsem přeinstaloval maxthon a od rána 09:00 do 17:05 nedokázal synchronizovat oblíbené.....o přehrávání videí ani nemluvě...nelze načíst a chce to po mě doinstalovat plugin.....tohle u tohoto prohlížeče nikdy nebylo,proto ho používám již od verze classic...zamrzá,padá,neaktualizuje se sám,nejdou přehrát videa...když tyto problémy někumu řeknete tak si ho určitě nainstaluje....doposavad to byl výchozí prohlížeč,bohužel nyní je to google chrome a maxthona mám jen dokud si ručně na papír nepřepíšu přihlašovací údaje a hesla a pak letí.....

Odpovědět