Maxthon nabízí přehrávání v okně/stahování jen na YT

Nejnovější verze prohlížeče Maxthon pro Windows, Mac
Odpovědět
Uživatelský avatar
DarthUrruz
Bažant
Bažant
Příspěvky: 2
Registrován: 24. listopad 2018 02:14

Maxthon nabízí přehrávání v okně/stahování jen na YT

Příspěvek 24. listopad 2018 02:20

Zdravím. Po poslední aktulizaci mi prohlížeč nabízí možnost Přehrát v okně/Stáhnout jen u videí na Youtube (viz screenshot), ačkoliv před poslední aktualizací mi to tuto možnost nabízelo prakticky u většiny flashových videí a her. Rád bych se zeptal, zda je možné tuto funkci opět vrátit do provozu i na jiných webech. (Jako příklad uvádím např. http://pixlr.com/editor - ten jsem měl vždy možnost otevřít v okně, teď to nejde) Díky.
391.jpg

OldStanda
Kabrňák
Kabrňák
Příspěvky: 67
Registrován: 7. srpen 2016 07:18

Re: Maxthon nabízí přehrávání v okně/stahování jen na YT

Příspěvek 25. listopad 2018 15:38

Vše je o verzi, kterou jsi nezmínil. Při poskakování mezi verzemi (i beta), se dost dějí změny (i k horšímu), kdy se často vrátím zpět, protože to co fungovalo, dělá v novější verzi neplechu, nebo se mi nelíbí nové funkcionality, které jsou v raném stádiu nic moc apod.
Přehrávat v okně se dají nejen flash videa/aplikace, ale i HTML5. Tvůj zmíněný 'Pixlr Editor' ve verzi 5.2.5.4000 (poslední oficiální verze) normálně funguje viz. obrázek. Samozřejmě musí být zaškrtnuto v 'Nastavení/Pokročilé nastavení/Plovoucí videopanel' 'Zobrazovat plovoucí panel u videí'.
.
pixlr.png
pixlr.png (17.73 KiB) Zobrazeno 4343 x

Uživatelský avatar
DarthUrruz
Bažant
Bažant
Příspěvky: 2
Registrován: 24. listopad 2018 02:14

Re: Maxthon nabízí přehrávání v okně/stahování jen na YT

Příspěvek 28. listopad 2018 12:17

Taky mám verzi 5.2.5.4000 a plovoucí panel mám logicky povolený, když na Youtube (a jak jsem zjistil, tak i u jiných videí) se mi zobrazuje. Horší je to s aplikacemi. U některých se mi jednou objeví, jednou ne, ale u toho Pixlru, který zrovna potřebuju nejvíc, vůbec. :/

Uživatelský avatar
Vigond
Bažant
Bažant
Příspěvky: 1
Registrován: 10. prosinec 2018 16:42

Re: Maxthon nabízí přehrávání v okně/stahování jen na YT

Příspěvek 16. prosinec 2018 11:27

Ahoj,
při poslední aktualizaci na 5.2.6.1000 při hrani hry ve full screenu mi nefunguje priblizovani a oddalovani obrazu za pomoci kolečka myše.
A když jsem se vratil na předchozí verzi, tak je to úplne stejne. Tak jsem skoncíl zpátky na verzi 5.1.6 , kde aspoň funguje to priblizovani ve full screenu

Odpovědět